Класифiкацiя сайтiв

Головна → Класифiкацiя сайтiв 2490

Інформаційного сайт відрізняється від інших сайтів більшою кількістю інформації.
Від того, як ця інформація подана відвідувачеві залежить час його перебування на проекті. Саме тому дизайн повинен бути максимально легеням і зручним.
Інформаційного сайт – це серйозний проект, що поєднує в собі технології сайту, довідника, ЗМІ й майданчика для спілкування користувачів.

Основні властивості інформаційних сайтів:

1. Головне призначення - надання докладної інформації для відвідувача
2. Основні риси - велика кількість додаткових сервісів, таких як опитування й голосування, покликані зробити сайт інтерактивним
3. Загальна кількість сторінок - від 50 
4. Дизайн інформаційного сайту - може бути креативним, а може бути й строго діловим
5. Система навігації - досить складна
6. Наявність реклами - за її рахунок здійснюється існування сайту
Основні завдання:
1. Надати відвідувачеві максимальну повну й докладну інформацію
2. Висока швидкість завантаження сторінок
3. Оперативне відновлення й доповнення інформації
Перед початком робіт обов'язкове заповнення брифа і технического задания на розробку. Немає брифа або технічного завдання - немає роботи.
До складу послуги входить
1. Дизайн сайту. Макет головної й внутрішніх сторінок.
2. HTML вёрстка макетів
3. Підготовка й настроювання AVE.CMS.
4. Підготовка додаткових модулів для CMS: Зворотний зв'язок, RSS потоки, Розширена статистика відвідувань, Коментарі, Голосування
5. Складання системи в єдиний проект, підготовка до установки на хостинг
6. Тестування сайту
7. Інформаційне наповнення Після завершення створення інформаційного сайту ми допоможемо з реєстрацією доменного імені й розміщенням на якісному хостинге. вартість: від 400$ строки: від 20 днів

Сайт візитка - найбільш простий варіант інтернет представництва. Вони відрізняються від інших сайтів малою кількістю сторінок, простою структурою й низькою вартістю розробки. Для не великих компаній - це ідеальний варіант.
Сайт візитка - це невеликий сайт, основна мета якого надання загальної інформації про компанію. До складу послуги входить
1. Створення дизайну веб сайту. Макет головної сторінки й внутрішніх.
2. HTML вёрстка макета
3. Підготовка й настроювання AVE.CMS.
4. Підготовка додаткових модулів для CMS: Зворотний зв'язок, Внутрішнє розсилання
5. Складання системи в єдиний проект, підготовка до установки на хостинг
6. Інформаційне наповнення
Перед початком робіт обов'язкове заповнення брифа і технического задания на розробку. Немає брифа або технічного завдання - немає роботи.
Інформаційне наповнення включає

1. Створення розділу про компанію
2. Розділ новин компанії
3. Розділ послуг, надаваних компанією. Так само в цьому розділі може бути розміщений прайс-лист і більш докладний опис товарів
4. Розділ, що містить контактну інформацію вартість: від 450$ строки: від 20 днів

Якщо сайту вже не один рік, то ви могли помітити, що потік цільової аудиторії (потенційних споживачів) поступово знижується. Згадаєте, коли ваш сайт був створений. Можливо, прийшов час провести редизайн сайту.
У ході редизайна сайту не обов'язково повністю переробляти сайт. Адже фірмовий стиль вашої фірми вже сформувався, його пам'ятають ваші користувачі. Ваш сайт довідаються. Тому процес відновлення повинен проходити без наслідків для його іміджу.
Редизайн сайту буде проводитися з максимальним використанням CSS таблиць. Якщо цих причин вам не досить, щоб здійснити редизайн сайту, то от ще трохи.
1. Юзабилити.
Суттєво скорочується обсяг коду сайту. Чим більше код сторінки, тем повільніше вона завантажується. Сайт починає швидше завантажуватися, якщо при його створенні використовувалися блокова верстка й CSS таблиці.
2. Сучасність.
Часто трапляється, що ту саму послугу пропонують кілька компаній. І тоді покупець починає порівнювати ваш сайт із сайтами конкурентів. І перемагає сайт, який качественней оформлений. Це не виходить, що сайт, який оформлений простіше, чим сайт конкурента гірше. Головне, щоб він виглядав сучасно й акуратно.
3. Доступність.
Сайти, зроблені за допомогою табличної верстки, не завжди коректно відображаються на портативних обладнаннях.
4. Пошукова оптимізація.
За рахунок оптимізації коду сайту, збільшується щільність ключових слів до коду. А це у свою чергу поліпшує позиції сайту в пошуковій видачі.
Фахівці веб студії пропонують комплекс послуг по редизайну сайту, який містить у собі:
1. Установка системы управления сайтом.
Своїм клієнтам ми пропонуємо використовувати AVE.CMS, яка відмінно себе зарекомендувала в складних проектах з високою відвідуваністю
2. Відновлення дизайну сайту
3. Додавання нових сторінок, створення нових розділів і підрозділів, наповнення сайту інформацією
4. Оптимізація коду сторінок веб сайту для пошукових систем і збільшення швидкості завантаження сайту
5. Редизайн логотипа й рекламних баннеров, якщо буде потреба, розробка їх з нуля
6. Оптимізація навігації сайту, виправлення помилок юзабилити
Що ви одержите
У результаті редизайна ви одержите оновлений сайт, який буде виглядати стильно й сучасно. Сайт, здатний приносити прибуток. Ви зможете залучити більше клієнтів, за рахунок оптимізації коду сайту, поліпшення його юзабилити, і пошукової оптимізації. вартість: від 400$ строки: від 20 днів

Магазин електронної комерції- це електронна версія вітрини магазину товарів, розміщена на сайті в мережі інтернету, яка дозволяє користувачам робити замовлення товарів в онлайн режимі за
допомогою інтернету.
Звичайно на головній сторінці веб сайту магазину електронного продажу, розташований докладний і структурований каталог товарів продукції із цінами й оптовими знижками, фотографіями або картинками й короткої опису продукції на основі даних, якого відвідувачі й користувачі формують кошик товарів своїх замовлень.                            
Купити, створити сайт із інтернет-магазином на AVE CMS (CMS - система керування контентом) - шлях до процвітання й успіху .
Серйозні компанії давно переконалися, що купити сайт з гарним графічним веб дизайном це гарно, але не актуально.
За допомогою добре графічно оформленого статичного сайту практично не можливо залучити клієнтів і відвідувачів, тим більше утримати їх на сайті.
Перед покупкою або створенням сайту, Ви повинні усвідомити, що мережа інтернету - це насамперед інформаційне поле й у першу чергу користувачів цікавить якісна, точна, повна й своєчасна контент- інформація із заданого запиту, зручна й проста система навігації на Вашім сайті,  системою пошуку.
Користувачам необхідна інформація, а не іміджеві картинки. Якщо Ви вже визначилися, що прагнете придбати інтернет-магазин,досягти переваги над конкурентами й зайняти лідуюче положення в області бізнесу електронної комерції по просуванню Вашого сайту й продажу товарів, то Вам необхідно створювати сайт-магазин на основі  системи керування контентом сайту (CMS).
А при грамотнім і ефективнім просуванні Вашого сайту в мережі інтернету, сайт стане продуктивним инстументом продажу товарів, що приносить Вам  прибуток.
За допомогою сайту на (CMS)  Ви з легкістю зможете заповнювати Ваш сайт необхідним актуальним контентом, що не вимагають спеціальних знань, адміністративна панель сайту повністю адаптована під Word.
вартість: від 700$ строки: від 30 днів

можливо Вас зацікавить
 
  • Twitter
  • facebook
  • logo-google+
  • logo_vkontakte
BMW M1 Hood

Дзвоніть мені:
+38 05 0508 9430
+38 09 7208 9430

  або Ви можете надіслати через email : info@web-site.rv.ua